Nabídka práce > PRODUKTOVÝ MANAŽER CHLAZENÍ (OBJ452)

PRODUKTOVÝ MANAŽER CHLAZENÍ (OBJ452)

Náplň práce

-Technická podpora při zavádění nových produktů do výroby
-Návrhy a koordinace změn u stávajících produktů
-Koordinace činností mezi vývojem - přípravou výroby - výrobou - kvalitou - servisem
-Úzká spolupráce s managementem kvality
-Produktový controlling
-Správa technické dokumentace (návody k obsluze, prohlášení o shodě apod.)
-Správa kmenových dat v systému

Požadavky

Technické vzdělání (TZB, elektro apod.)
Aktivní znalost Aj nebo NJ
Znalost projektového managementu
Znalost chladírenství nebo TZB
Orientace v technické dokumentaci a ve strojírenských (příp. elektrotechnických) výkresech
Znalost MS Office

Nabízíme

-Zázemí mezinárodní expandující společnosti
-Různorodou a perspektivní práci
-Zajímavé mzdové ohodnocení
-Smlouvu na dobu neurčitou
-Flexibilní pracovní dobu
-Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)
-Dotované stravování
-5 týdnů placené dovolené
-Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Strojírenství, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Technické vzdělání (TZB, elektro apod.)
  • Požadované jazyky: Aktivní znalost Aj nebo NJ
  • Plat: 35 000 - 45 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: ČESKÝ KRUMLOV