Nabídka práce > TECHNICKÝ MANAŽER VÝROBY (OBJ451)

TECHNICKÝ MANAŽER VÝROBY (OBJ451)

Náplň práce

-Úzká spolupráce přímo s jednatelem společnosti tak, abyste během dvou let poznal/a kompletní výrobní program společnosti
-Účast na projektech v oblasti plánování a technologie výroby, konstrukce, kvality, štíhlé výroby a procesního řízení i na mezinárodní úrovni
-Komunikace s kolegy na různých úrovních řízení v Čechách i Rakousku
-V budoucnu možnost uplatnění na některé z klíčových vedoucích nebo specializovaných pozic u nás ve společnosti

Požadavky

-VŠ technického směru s maximálně 3-letou praxí (strojírenství, elektrotechnika, apod.)
-Zájem o techniku a témata spojená s řízením výroby
-Znalost německého jazyka (anglický jazyk výhodou)
-Vlastní iniciativa při řešení problémů a zájem o osobní rozvoj v mezinárodní společnost

Nabízíme

-Velmi zajímavou práci ve stabilně rostoucí mezinárodní společnosti
-Profesní rozvoj s možností postupu na vedoucí pozici
-Motivující finanční ohodnocení
-Smlouvu na dobu neurčitou
-Mobilní telefon, notebook
-Jazykové a odborné vzdělávání
-Dotované stravování
-5 týdnů placené dovolené
-Flexibilní pracovní dobu
-Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
-Příspěvek na dojíždění
-Okr. Český Krumlov

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Management, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: ČESKÝ KRUMLOV