Nabídka práce > Technolog / Technoložka kovovýroby (OBJ525)

Technolog / Technoložka kovovýroby (OBJ525)

Náplň práce

- tvorba cen, výpočet  kalkulací a cenových návrhů
- aktualizace a úprava cen výrobků, již zavedených ve vyrobě
- tvorba výkresové dokumentace - ručně na papír
- tvorba výkresové dokumentace - na PC v CAD programech
- zavedení úprav do výroby, u některých komponentů u již vyráběných výrobků, dle změn na výkresové dokumentaci
- objednávky na hutní materiál i jiné komponenty pro doplňující zakázky do kovovýroby
- poptávky a objednávky na kooperace pro doplňující zakázky do kovovýroby
- u poptávek na kovovýrobu, komunikace s technology a zadavateli ohledně upřesnění jejich zadání  požadavků a nedostatků ve výrobní dokumentaci, a z toho vyplývajících možnostech případné výroby
- tvorba pracovních postupů na dílnu (dle výkresů a postupu výroby zkušebních vzorků)
- další drobné úkony průběžně vyplývající z potřeb kovovýroby
- rozměrová kontrola vybraných nových výrobků
- psaní kontrolních protokolů (pouze vybraných dílů, na vyžádání)
- práce na zavedení druhotné doplňující výroby do kovovýroby (např.: palety, sloupky atd.)

Požadavky

SŠ nejlépe strojního zaměření
praxi v oblasti tvorby technologických postupů, případně kovovýroby min. 3 roky
- zpracování kalkulací, orientace v technické dokumentaci, příprava podkladů pro cenové jednání
- tvorba pálících programů CNC plazmových strojů, kreslení jednoduché technické dokumentace
- technické a technologické zajištění kooperací
- aktivní přístup, samostatnost při řešení zadaných úkolů, technické myšlení
- výhodou znalost nástrojů kvality a ČSN EN ISO 3834, ČSN EN 1090
- týmového ducha, komunikativnost a asertivitu
- odolnost vůči stresu
- časovou flexibilitu
- pokročilou znalost MS Office
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- práci v prosperující a stabilní společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- možnost seberealizace a profesního růstu
- zaměstnanecké benefity- stravenky, bonusy,
- místo pracoviště Liberecký kraj

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Strojírenství, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Středoškolské, výhodou strojní
  • Plat: 30- 35 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Liberec