Nabídka práce > Obchodní asistent junior

Obchodní asistent junior

Náplň práce

Kdo jsme? Pilulka je úspěšná, stabilní a rostoucí společnost, provozující kamenné lékárny a známé internetové lékárny Pilulka.cz a Pilulka.sk. Jsme firma, která zaměstnává přes 350 zaměstnanců, přesto si udržujeme start-up duch firmy (na centrále přes 60 kolegů). Děláme vše pro naše zákazníky a díky tomu se nám již pátým rokem daří úspěšně růst a prosperovat.

Hledáme do svého týmu pečlivé kolegy, kteří chtějí nabrat zkušenosti a rozběhnout kariéru v online farmacii. Nabízíme práci v moderních kancelářích u O2 arény na metru "Českomoravská" a skvělou partu kolegů.

Co Tě u nás čeká a nemine?

Budeš mít na starosti každodenní zásobování našeho skladu.
Vyřizovat aktuální objednávky pro naše zákazníky.
Zpracovávat velkoobchodní objednávky v rámci našeho interního systému.
Budeš pracovat s fakturami a dodacími listy.
Vyhledávat nové příležitosti k rozšiřování našeho sortimentu.
A komunikovat s našimi dodavateli.

Požadavky

S počítačem jsi kamarád a ovládáš MS Office.
Dokážeš pracovat samostatně, ale i v týmu. Pečlivost nutná.
Máš logické a konstruktivní myšlení.
Vše ostatní tě rádi naučíme.

Nabízíme

Zajímavé platové ohodnocení + kvartální odměny.
Hlavní pracovní poměr v mladém kolektivu.
Moderní a stylové kanceláře u O2 arény (2 minuty od metra Českomoravská).
Tato pozice je vhodná pro absolventy.
Pozice ideální pro získání zkušeností a pro další kariérní růst.
Zaměstnanecké slevy na sortiment z naší nabídky.
Multisport karta
Stravenky
Pořádáme společné firemní akce (hory, voda, kultura, běžecké závody a spousta jiných zážitků).
Přímý kontakt s majiteli společnosti.
Pro naše kolegy máme v kuchyňce vždy po ruce zdarma kávu a čaj.
Nástup duben/květen 2019.

Zaujala Tě naše nabídka?

Jsme team a všichni naši hráči jsou pro nás důležití, pokud se k nám chceš připojit, těšíme se na Tebe!

Informace o pozici

  • Pilulka Distribuce s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Obchod a prodej, Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Drahobejlova 36, Praha 9