Nabídka práce > ŠIČKA - VÝROBNÍ OPERÁTOR/KA (OBJ369)

ŠIČKA - VÝROBNÍ OPERÁTOR/KA (OBJ369)

Náplň práce

-šije jednotlivé operace v souladu s technologickým postupem, v požadovaném množství a kvalitě
-dodržuje při šití předepsané technologické postupy
-provádí předepsanou samokontrolu kvality provedené operace a kontrolu předcházející operace
-komunikuje s předákem buňky o kvalitě, rotaci, toku jednoho kusu, popřípadě dalších požadavků mistra
-vykonává další práce dle požadavků nadřízeného
-práce na směny (8 hodin denně, ranní, odpolední, noční)

Požadavky

-manuální zručnost
-chuť a schopnost se učit
-dobrý zdravotní stav
-schopnost pracovat v kolektivu
-odolnost vůči stresu a schopnost pracovat pod tlakem
-loajalita

Nabízíme

-13. plat
-kantýna
-zajištění dopravy ze směrů Ústí n. L., Louny, Litoměřice, Lovosice, Libochovice, Štětí, Úštěk
-týden dovolené navíc
-penzijní připojištění
-zvýhodněné SIM karty
-kulturní, sportovní akce a mnoho dalších benefitů
-pracoviště Okr. Litoměřice

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Ostatní, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 20 000 - 30 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Okr.Litoměřice