Nabídka práce > SERVISNÍ MECHANIK (OBJ434)

SERVISNÍ MECHANIK (OBJ434)

Náplň práce

-pravidelná údržba, opravy a servis prodávaných strojů
-vedení servisních záznamů a následný report nadřízenému
-odpovědnost za řádné a včasné provedení práce
-poskytování podpory zákaznickému centru
-vytváření a udržování pozitivních vztahů se zákazníky
-servis přímo u zákazníkům

Požadavky

-ÚSO/SŠ opravárenského směru
-pro-klientský a pro-obchodní přístup k práci
-svářecí průkaz a vazačské oprávnění
-znalost NJ výhodou
-znalost práce na PC
-obsluha VZV výhodou
-schopnost rychle se učit se novým technologiím
-řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

-práci ve stabilní a rychle se rozvíjející společnosti
-práce na strojích prémiových značek
-zaškolení přímo u výrobce strojů
-fixní plat plus odměny
-řadu zaměstnaneckých benefitů
-pracoviště okr. Ústí nad Orlicí (cca 15 km)

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: ÚSO/SŠ opravárenského směru
  • Plat: 20 000 - 25 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ústí nad Orlicí