Nabídka práce > Specialista zákaznické péče v Pilulka.cz

Specialista zákaznické péče v Pilulka.cz

Náplň práce

Budeš pomáhat našim zákazníkům, vyřizovat jejich objednávky a odpovídat na telefonické dotazy.
Přijímat telefonické reklamace od našich zákazníků.
Snažit se o co největší spokojenost našich zákazníků.
Komunikace se zákazníky ohledně naší služby.
Komunikace napříč celou společností.

Požadavky

Chceme někoho, kdo na naše zákazníky bude příjemný i když nemá svůj den a nevzdá to po prvním nepříjemném telefonátu. Hledáme člověka, který zapadne do našeho mladého týmu a kterého bude práce pro Pilulku bavit.

Výborná znalost českého jazyka.
Rozumíš si s počítačem a rychle se naučíš novým programům.
Příjemné vystupování, komunikační schopnosti a trpělivost.

Nabízíme

Pouze ranní směna (4 - 6 hodin denně).
Žádný den tu není stejný, čekají tě pokaždé jiné situace a zážitky.
Pořádáme společné firemní akce.
Zaměstnanecké slevy na sortiment z naší nabídky.
Přátelský mladý kolektiv.
Speciální odměny za sezónní provoz.
Firemní kuchyňku, v níž vás neustále čeká velký výběr kávy, čajů i dalších nápojů.

Další informace

Máš zájem?

Pošli nám své CV a my se ti ozveme.

Místo máme volné ihned!

Informace o pozici

  • Pilulka Distribuce s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čeština, angličtina
  • Plat: 100 - 110 Kč / hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Rosická 653, Praha