Nabídka práce > OBCHODNÍ ŘEDITEL (OBJ373)

OBCHODNÍ ŘEDITEL (OBJ373)

Náplň práce

-řízení obchodních aktivit našich poboček v ČR, SR a PL
-tvorba a prosazování obchodní strategie
-přímé obchodní vyjednávání s klíčovými obchodními partnery

Požadavky

-hledáme kvalitního manažera, který má prokazatelné úspěchy při řízení obchodního týmu
-obchodní dovednosti zaměřené na prodej nových i použitých strojů
-zkušenosti se získávání nových klientů
-samostatnost při stanovování ochodních a řídících cílů a tvorbě pracovních postupů
-cílevědomost
-trestní bezúhonnost
-AJ nebo NJ - slovem i písmem
-řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, ochota cestovat

Nabízíme

-práci v dobře zavedené a profesionální společnosti
-produkty s vybudovaným postavení na českém trhu
-stálou klientelu
-silnou marketingovou podporu
-volnost při tvorbě cílů a pracovních postupů
-fixní plat plus podílu z výnosu a bonusy
-místo pracoviště okr.Ústí nad Orlicí (cca 15 km od Ústí)

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Management, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: SŠ/VŠ
  • Požadované jazyky: Aktivní znalost Aj nebo NJ
  • Plat: 50 000 - 55 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ústí nad Orlicí