Nabídka práce > KONSTRUKTÉR - DESIGN ENGINEER (OBJ365)

KONSTRUKTÉR - DESIGN ENGINEER (OBJ365)

Náplň práce

-návrh a vývoj leteckých interiérů
-tvorba výrobní a ostatní technické dokumentace
-vytvoření technické specifikace výrobku
-vyřízení požadavků na změny
-vývoj výrobku i technologií, optimalizace produktu
-podpora certifikace

Požadavky

-SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na konstruování
-znalost tvorby technické dokumentace
-dobrá znalost práce na PC (MS Office)
-praktická znalost práce v 3D CAD systému, (Solid Works výhodou)
-znalost anglického jazyka slovem i písmem na komunikativní úrovni
-systémové myšlení, zájem učit se, samostatnost, schopnost týmové práce

Nabízíme

-zajímavou práci na projektech pro letecký průmysl
-možnost spolupráce s výrobci letadel a leteckými společnostmi
-možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti
-prostor pro profesní růst v oblasti Designu, Materiálů a Technologií
-moderní pracovní prostředí, mladý dynamický kolektiv
-jazykové a odborné vzdělávání
-podnikové stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na dojíždění, bonusový systém Kafetéria
-pracoviště Okres Plzeň

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na konstruování
  • Plat: 30 000 - 40 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň