Nabídka práce > QUALITY ENGINEER (OBJ366)

QUALITY ENGINEER (OBJ366)

Náplň práce

-zajištění kvality vyráběných produktů
-sledování kvalitativních ukazatelů výroby
-vypracování nápravných opatření s cílem zlepšování procesu
-účast při přejímkách prvního kusu (FAI)
-řešení zákaznických neshod
-interní audity procesů
-komunikace se zákazníky
-reportování výsledků kvality

Požadavky

-VŠ/VŠ technického směru
-minimálně dva roky praxe jako Quality Engineer
-znalost nástrojů řízení jakosti (8D, PDCA, 5Why, FMEA, FTA, ...)
-schopnost analyzovat kořenové příčiny kvalitativních problémů
-znalost normy ISO TS 16949 neob AS 9100
-zkušenosti s interními, externími audity
-schopnost posuzovat kvalitu výrobku a rozhodovat o jejich uvolnění
-komunikativnost, vystupování, schopnost vyjednávat
-AJ podmínkou - denní komunikace

Nabízíme

-zázemí silné společnosti s vizí a budoucností
-zajímavou zodpovědnou pozici v prostředí leteckého průmyslu
-možnost spolupracovat odborníky společnosti Airbus
-odborné i osobnostní vzdělávání, kurzy anglického jazyka
-příspěvek na dojíždění, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, aj.
-pracoviště Okres Plzeň

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: SŠ/VŠ technického směru
  • Požadované jazyky: Aktivní znalost Aj nebo NJ
  • Plat: 35 000 - 45 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň