Nabídka práce > KONSTRUKTÉR - (OBJ360)

KONSTRUKTÉR - (OBJ360)

Náplň práce

- ModelovacÍ programy CAD konstrukce (Autodesk Invertoru), převod dat do CAM modulu pro 5 osovou frézu
- Shromažďovaní potřebných dokumentací pro navrhování a upravování konstrukcí.rozměrových norem, norem jakosti materiálů
- Provádění výpočtů a stanovování technických podmínek
- Řešeni možných problémů při vytváření konstrukcí
- Spolupráce s výrobním týmem a týmem odbytu při návrhu produktu
- Zodpovědnost za navrhovaná řešení
- Vykonávaní potřebných analýz a kontrol k navrženým konstrukčním řešením
- Komplexní zpracovávání technických výkresů a dalších konstrukčních podkladů sestav i jednotlivých dílů nových výrobků
- Jednání se zákazníky až na pozici manažera projektu
- Konzultovat s výrobou, konstrukce, odbytu a hledání optimálního řešení s ohledem na kvalitu produktu a cenu výrobku

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Minimálně 1 rok praxe na obdobné pozici (může být i při studiu)
- Znalost elektrotechniky a pneumatických systémů
- PC a práce s kancelářským SW MS Office

Nabízíme

Nabízíme:
- Práci v mladém dynamickém kolektivu, rychle rostoucí menší firmy
- Zajímavou práci ve stabilní a prosperující společnosti
- Nadprůměrné platové ohodnocení
- Místo pracoviště je Plzeň

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Strojírenství, Technické profese,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek