Nabídka práce > Průmyslový inženýr plánování - (OBJ220)

Průmyslový inženýr plánování - (OBJ220)

Náplň práce

označovat problémy ve výrobním procesu a odstraňovat jejich příčiny
navrhovat nápravná opatření
vyhodnocovat úspěšnost přijatých nápravných opatření
příprava výrob. procesu, vyrobitelnost, ověření FMEA
navrhovat potřebné změny na výrobních zařízeních a v procesu výroby
stanovení výrobního postupu
uplatňování metod průmyslového inženýrství 5S, Lean, Kaizen, Kanban

Požadavky

SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
praxi na pozici v kvalitě min. 2 roky
znalost MS Office, SAP výhodou
znalost ISO 9001, ISO 14001, TS 16949
IE zkušenosti, SAP, AutoCad
anglický jazyk na komunikativní úrovni
komunikativnost a aktivní přístup, flexibilitu a schopnost týmové práce
řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

jistotu v prosperující firmě
dobré sociální zázemí (závodní stravování, penzijní pojištění)
motivující finanční ohodnocení dle Vašich schopností a pracovních výsledků
možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci nadnárodního koncernu
pracoviště v závodě Most neb Žatec

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství,
  • Plat: 35 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Most nebo Žatec