Nabídka práce > Obsluha kamerového systému - Praha

Obsluha kamerového systému - Praha

Náplň práce

Koho hledáme?

Nevadí Ti celý den sedět a sledovat dění okolo? Zvládneš se soustředit? Dokážeš k tomu i jednoduchou administrativní činnost? Nabízíme Ti práci v sedě, v příjemném prostředí s dobrou dopravní dostupností, ať už na Praze 9 nebo 10. Jako benefit nabízíme občerstvení a obědy na pracovišti ZDARMA, možnost individuálního plánování směn (4-12 hodinové směny), nástup možný IHNED.

Co by bylo Tvou náplní práce?

Přijmeme muže i ženy na pozici Obsluha kamerového systému:

• Preventivně-administrativní činnost
• Práce na PC

Požadavky

• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost
• Zkušenosti v bezpečnostní službě - výhodou

Nabízíme

• Pracovní poměr na dobu neurčitou nebo dlouhodobou brigádní spolupráci
• Individuální plánování směn
• Nástup možný IHNED
• Občerstvení a obědy na pracovišti ZDARMA
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace

Další informace

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112, nebo se za námi zastavte kdykoliv ve všední den od 9:00 - 17:00 hodin na adrese Spálená 29, Praha 1.

Informace o pozici

  • Mark2 Corporation Czech a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží