Nabídka práce > Projektant Elektro (OBJ529)

Projektant Elektro (OBJ529)

Náplň práce

• zodpovědnost za technickou stránku a funkčnost instalovaných elektroinstalací
• starost se o bezproblémový chod výrobních strojů (po stránce elektro)
• kontrola správného nastavení strojů, zajištění oprav a celkové údržby
• příprava a realizace samotných projektů - aktivní komunikace se zákazníky v NJ či AJ
• práce v programu E-plan, AutoCAD, ECSCAD, ELCAD

Požadavky

• min. SŠ (VŠ) vzdělání v elektrotechnickém oboru - vhodné pro absolventy
• německý jazyk na pokročilé úrovni
• nebo anglický jazyk aktivně a minimálně německý jazyk základní znalost (pro čtení dokumentace)
• výborná znalost MS Office
• znalost alespoň některého z grafických programů: E-plan, AutoCAD, ECSCAD, ELCAD apod.
• dobrá orientace v technické dokumentaci pro technologie v energetice a průmyslu
• schopnost týmové spolupráce
• časová flexibilita a ochota cestovat

Nabízíme

• bonusy a prémie
• mobilní telefon
• notebook
• příspěvek na penzijní a životní připojištění
• 5 týdnů dovolené
• vzdělávací kurzy a školení
• pracoviště Praha 3

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis (ve wordu či pdf) a připojte krátký průvodní dopis. Všechny uchazeče budeme informovat o vyhodnocení životopisu, případně doporučíme pozice, které lépe korespondují s Vašimi zkušenostmi a dovednostmi.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální společnosti Žirafa.cz s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Elektrotechnické profese, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Středoškolské odborné s maturitou
  • Požadované jazyky: anglický nebo německý jazyk aktivně
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: mobilní telefon, notebook, 5 týdnů dovolené aj.
  • Vhodné pro: absolventy VŠ
  • Místo pracoviště: Praha 3