Nabídka práce > Lahůdkář/ka v supermarketu 130,-Kč/hod. - výplata ihned

Lahůdkář/ka v supermarketu 130,-Kč/hod. - výplata ihned

Náplň práce

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme pracovníky na pozici - lahůdkář/ka v supermarketu a hypermarketu.

Můžete chodit 3x týdně, nebo i 5x týdně. Vše záleží na Vaši chuti a časových možnostech.

V rámci práce budete:

  • samostatná obsluha úseku lahůdek,

  • prodej zboží z obsluhovaného pultu,

  • komunikace se zákazníky,

  • krájení salámů a sýrů dle denního plánu,

  • dodržování hygienických zásad, BOZP a PO na pracovišti,

  • balení salámů a sýrů do folie,

  • doplňování balených lahůdek do regálů,

  • výpomoc s příjmem závozu objednaných lahůdek,

  • pomocné úklidové práce.

NABÍZÍME

  • možnost dlouhodobé brigády

  • ohodnocení: 130,-Kč/hod.

  • mzda vyplácena v plné výši ihned po práci (viz pokladní hodiny),

  • předem plánované směny 4-6 dní v týdnu,

  • získání praxe v oddělení lahůdek,

  • termín zaučení dohodou.

POŽADAVKY

  • vhodné pro nestudenty starší 18ti let,

  • časová flexibilita (dlouhodobější, pravidelná brigáda 4-6 dní v týdnu),

  • zdravotní průkaz pro práci v potravinářství podmínkou! ,

  • - vystavuje obvykle na počkání váš lékař,

  • důslednost při dodržování plánu prodejny a 24hodinové evidence zboží,

  • příjemné vystupování a orientace na zákazníka,

  • samostatnost a schopnost přizpůsobit se,

  • pečlivost a odpovědnost za svěřený úsek.

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 130
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Jesenice