Nabídka práce > Metodik, sociální pracovník

Metodik, sociální pracovník

Náplň práce

Psát a aktualizovat metodiky týkající se poskytování sociálních služeb Chráněné bydlení, Sociálně terapeutická dílna a Podpora samostatného bydlení pro lidi s MP s ohledem na poslání a hodnoty organizace
Řídit proces individuálního plánování a pravidelně kontrolovat naplňování cílů služby u jednotlivých klientů
Metodicky vést týmy asistentů
Podílet se na rozvoji služby – sledovat nové trendy, účastnit se strategického plánování organizace…

Požadavky

Co musíte umět:

Koncepčně myslet
Efektivně komunikovat
Srozumitelně formulovat vlastní myšlenky verbálně i písemně
Pracovat s počítačem na dobré uživatelské úrovni

Co je pro nás skutečně důležité:

Sdílení stejných hodnot v oblasti poskytování sociálních služeb
Vaše schopnost samostatně myslet a pracovat
Aktivní přístup k rozvoji sociálních služeb
Kompatibilita s týmem asistentů

Co musíte mít za sebou:

Absolvované vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách požadované k výkonu sociálního pracovníka
Minimálně dva roky praxe v sociálních službách na podobné nebo vedoucí pozici

Nabízíme

Smysluplnou práci v zavedené, stabilní organizaci v rozsahu cca 20 hodin týdně (možnost HPP nebo na ŽL)
Odměnu ve výši 15 800 Kč hrubého
Flexibilní pracovní dobu
Spolupráci v rámci přátelského, zkušeného týmu
Možnost osobního růstu a dalšího vzdělávání
Příležitost podílet se na rozvoji sociálních služeb pro lidi s mentálním postižením

Další informace

Co musíte udělat:

Zaslat strukturované CV s fotografií a motivační dopis v minimálním rozsahu ½ A4 na masopust@portus.cz. V případě, že nezašlete všechny požadované dokumenty, nemůžeme Vás zařadit do výběrového řízení. Vybrané zájemce pozveme k osobnímu pohovoru.

Informace o pozici

  • Portus Praha, z.ú.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Management,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 15800
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště: Slapy 74