Nabídka práce > Vedoucí projektant – - pozemní stavby

Vedoucí projektant – - pozemní stavby

Náplň práce

▪ Organizační i odborné vedení malého týmu stavební projekce
▪ Projekční činnost – zateplování objektů, stavební úpravy, přestavby, novostavby
▪ V případě potřeby inženýrská a administrativní aj. činnost spojená s projekty i s prací pobočky (např. komunikace s dotčenými orgány a správci sítí, vlastníky pozemků apod.)

Požadavky

▪ Organizační schopnosti
▪ Praxe s vedením týmu výhodou
▪ Autorizaci (nejlépe pozemní stavby)
▪ Pečlivost, pracovitost, efektivitu, spolehlivost
▪ VŠ vzdělání (zaměření pozemní stavby)
▪ Dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
▪ Dobrá znalost AutoCAD, příp. 3D programu (výhodou Revit)
▪ Předchozí prokazatelná odborná praxe
▪ Aktivní řidič

Nabízíme

▪ Zázemí stabilní renomované společnosti v oblasti energetických dotací
▪ Férové pracovní prostředí v pobočce firmy v Brně
▪ Finanční ohodnocení odpovídající výkonu i efektivitě (pobočky, týmu i jednotlivce)
▪ Získání cenných zkušeností s kompletním průběhem a vedením zakázek, realizací aj.
▪ Pro zaměstnance další benefity (stravenky, služební mobil, 5 týdnů ŘD)
▪ Možnost firemního školení programu REVIT (kreslení v 3D)

Další informace

Svoje písemné nabídky s profesním CV a s uvedením vlastní orientační představy očekávaného finančního ohodnocení i s aktuální fotografií prosím posílejte výhradně elektronicky na e-mailový kontakt.

Nástup možný po dohodě ihned!

Informace o pozici

  • Energy Benefit Centre
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Brno