Nabídka práce > zubní lékař

zubní lékař

Náplň práce

Hledají se zubní lékaři

Požadavky

zubní lékaři

Nabízíme

Pro dvě zubní ordinace v Novém Hrozenkově se hledají zubní lékaři či lékařky, může být i pár. Možnost ubytování. Nástup možný ihned. Inzerát je aktuální do jeho smazání.
Více informací u MUDr. Tomáše Zemana, Nový Hrozenkov 847, PSČ 75604, tel: 571451393 nebo na 603441502, email: zeman.dent@gmail.cz
Děkuji.

Další informace

Děkuji.

Informace o pozici

  • Stomacentrum Nový hrozenkov
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Nový Hrozenkov