Nabídka práce > Recepční

Recepční

Náplň práce

Jsme 3* hotel v centru Prahy a do našeho týmu hledáme spolehlivého kolegu, převážně na noční směny na pozici recepční.

Požadavky

Pokud se umíš domluvit anglicky, máš uživatelskou úroveň práce na PC a jsi komunikativní, tak nám neváhej poslat svůj životopis na e-mail: office@zlatavaha.cz
Praxe v oboru není nutná, naší fajn kolegové tě rádi zaučí.

Nabízíme

Nabízíme: přátelský kolektiv, směny a nástup dle dohody. První měsíc zaučení na DPP, poté možnost změny na HPP/případně lze dohodnout i zkrácený pracovní úvazek. Nástupní plat: 100,- kč na hodinu.

Další informace

Pro více informací nás kontaktuj na čísle 734 353 440.

Informace o pozici

  • Hotel Zlatá Váha
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Český, Anglický, ruský výhodou
  • Plat: 100 kč/hodina
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Studenty
  • Místo pracoviště: Praha 1