Nabídka práce > Zedník, stavební dělník

Zedník, stavební dělník

Náplň práce

Firma Rumastav DPB s.r.o přijme do svého týmu kolegy na pozici zedník. Co vás čeká? Budete pracovat na výstavbě rodinných domů, rekonstrukcích bytů a přestavbách stávajících objektů.

Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
• Znalost se základními stavebními postupy a pracemi
• zdění nosného zdiva
• betonování
• práce se sádrokartonem
• pokládka dlažeb a obkladů
• šalování ztužujících věnců
• Uvítáme uchazeče s výučním listem, ale i absolventy a zručné řemeslníky s praxí na obdobných stavbách.
• Požadujeme ochotu cestovat na stavby v rámci Středních Čech

Výhodou bude, pokud budete umět
• Svařovat PPR a ocel
• zkušenost s pokládkou střešních krytin
• řidičský průkaz skupiny C
• zkušenost s prací na minibagru
• Není to však podmínkou!

Nabízíme

• Mzda 12-40 tisíc
• Příplatky za náročné práce, jako jsou zvětšené přesuny hmot a ruční betonáž
• Bonusy za dodržení termínů dokončení jednotlivých stavebních celků
• Volné víkendy
• Po zkušební době smlouvu na dobu neurčitou

Informace o pozici

  • Rumastav DPB s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 40.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Uvítáme uchazeče s výučním listem, ale i absolventy a zručné řemeslníky s praxí na obdobných stavbách
  • Místo pracoviště: Střední Čechy