Nabídka práce > TECHNIK INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

TECHNIK INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Náplň práce

 Správa bezdrátových a optických spojů
 Realizace nových připojení do sítě TTNET a servis připojených klientů
 Technická podpora pro stávající klienty
 Teamová spolupráce s kolegy při rozvoji sítě

Požadavky

 Minimálně středoškolské vzdělání s výučním listem nebo maturitou
 Řidičský průkaz sk. B (praxe výhodou)
 Trestní bezúhonnost
 Flexibilitu a samostatnost
 Spolehlivost a zodpovědnost
 Vysoké pracovní nasazení
 Dobrá znalost operačního systému Windows. Výhodou znalost operačního systému Linux a MacOS
 Vyžadujeme manuální zručnost
 Znalost anglického jazyka výhodou
 Ochotu učit se novým věcem
 Praxe v oboru výhodou

Nabízíme

 Práce v mladém kolektivu a příjemném prostředí
 Vzdělání v oblasti počítačových sítí a protokolu TCP/IP
 Vzdělání v oblasti aktivních síťových prvků (Linux Router, Wifi Router, Switch managment)
 V závislosti na pracovním nasazení systém prémiového motivačního hodnocení
 Po zaučení slušné platové ohodnocení
 Možnost dalšího profesního růstu
 Práce na plný úvazek
 Podnikové stravování
 Další firemní benefity
 Jednosměnný provoz

Další informace

Kontaktní osoba: Eliška Danielová
Email: internet@tyhan.cz
Telefon: 464 620 701, 775 606 710
Web: www.tyhan.cz

Zájemci o pracovní pozici nechť zašlou své strukturované životopisy s motivačním dopisem na e-mail: internet@tyhan.cz nebo ho mohou zanechat na naší pobočce Raisova 232, 564 01 Žamberk

Informace o pozici

  • TYHAN s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Angličtina výhodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: muže
  • Místo pracoviště: Raisova 232, 564 01 Žamberk