Nabídka práce > Hledáme nové tazatele do prestižního projektu v Brně

Hledáme nové tazatele do prestižního projektu v Brně

Náplň práce

Do právě probíhajícího projektu v Brně hledáme nové tazatele, kteří nám pomohou se sběrem dotazníků. Zapojte se a buďte součástí týmu výzkumné agentury FOCUS, která působí na českém trhu již 25 let.

Dotazníky můžete sbírat elektronicky s vlastním notebookem, nebo si u nás můžete vyzvednout papírovou verzi.

Požadavky

Pokud Vám je alespoň 18 let a jste člověk, který rád komunikuje s lidmi, je pečlivý a spolehlivý, dejte nám o sobě vědět.

Nabízíme

A co nabízíme? Odměnu 150,- Kč za jeden dotazník elektronický nebo 120,- Kč za jeden dotazník papírový.

Další informace

V případě zájmu nám napište na email, pošleme Vám více informací a vše Vám vysvětlíme.

Spolupracovat můžete na dohodu o provedení práce nebo živnostenský list.

V případě spokojenosti s Vámi budeme rádi pracovat i na dalších výzkumných sociologických či marketingových projektech.

  • FOCUS – Centrum pro sociální a marketingovou analýzu, spol. s r. o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Český jazyk - výborná znalost
  • Plat: 1500 - 3000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty, absolventy, důchodce, osoby na rodičovské dovolené
  • Místo pracoviště: Brno