Nabídka práce > Asistentka pro organizaci parašutistických výsadků

Asistentka pro organizaci parašutistických výsadků

Náplň práce

Organizace parašutistických soustředění tzv. boogie, registrace nových i stávajích zákazníků, aktivní komunikace se zákazníky, příprava podkladů pro organizované akce, prodej

Požadavky

flexibilita, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, smysl pro zodpovědnost, ochota učit se novým věcem, řidičský průkaz sk. B
Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
uživatelská znalost PC, nástrojové sady MS Office – Word, Excel, Access aj.

Nabízíme

práci na HPP, příp. poloviční úvazek s možností navýšení, dlouhodobou spolupráci, flexibilní pracovní doba, nástup možný ihned, podnikové stravování, vycestování do zahraničí

Informace o pozici

  • Pink Aviation, spol. s r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický nebo Německý na komunikativní úrovni
  • Plat: 15000-18000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: dlouhodobou spolupráci, flexibilní pracovní doba, nástup možný ihned, podnikové stravování, vycestování do zahraničí
  • Místo pracoviště: Klatovy Letiště