Nabídka práce > právník

právník

Náplň práce

• Výkon komplexních právních činností v jednotlivých oborech státní správy nebo samosprávy
• Zapracování připomínek v rámci připomínkového řízení k návrhům právních předpisů a interních aktů řízení
• Poradenská, metodická a konzultační činnost

Požadavky

• Magisterské vzdělání právního směru v oboru Právo a Právní věda
• Zaměření na pracovní a občanské právo, správní řízení
• Uživatelská znalost práce na PC
• Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita a samostatnost
• Ochota učit se novým věcem, sledování změn v předpisech
• Dobré komunikační a organizační schopnosti
• Trestní a občanská bezúhonnost
• Řidičský průkaz skupiny „B“

Nabízíme

• 11. platová třída (příloha č. 2 Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění)
platové rozpětí od 20.450,- do 30.750,- Kč v závislosti na výši uznané praxe
• Rizikový příplatek v rozmezí zákona od 600,- do 2.500,- Kč
• Osobní ohodnocení po zapracování
• Předběžný nástup - dohodou
• Místo výkonu práce - Jihlava

Informace o pozici

  • Krajské ředitelství policie kraje Vysočina
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Právní služby,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: od 20450,- do 30750,- Kč v závislosti na uznané praxe, rizikový příplatek od 800,- do 2500,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: hlavní pracovní poměr, stabilní pracovní doba, zázemí státní organizace, závodní stravování, příspěvek na rekreaci, sport a kulturu, 5 týdnů dovolené, 5 dnů na zdravotní indispozici, osobní ohodnocení
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Jihlava