Nabídka práce > Odborný administrativní pracovník v právní oblasti

Odborný administrativní pracovník v právní oblasti

Náplň práce

Hledáme do svého kolektivu nového kolegu/kolegyni na pozici asistenta soudního exekutora. Jedná se o odbornou administrativní práci na hlavní pracovní poměr.

Práce je vhodná i pro čerstvé absolventy.

Požadavky

Požadujeme alespoň úplné střední vzdělání s maturitou, znalost práce na PC, pečlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, bezúhonnost. Znalost exekučního práva a zkušenosti s prací na exekutorském úřadu je výhodou, není to však podmínkou.

Nabízíme

Nabízíme zajímavou a pestrou práci v mladém kolektivu, v rozvíjejícím se a perspektivním exekutorském úřadu, příjemné pracovní prostředí, osobní a odborný rozvoj, firemní společenské akce, možnost kariérního růstu a zaměstnanecké výhody.

  • Exekutorský úřad Brno-město, Mgr. Lucie Valentová, soudní exekutor
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 15.000,- Kč - 18.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Cejl 494/25