Nabídka práce > PHP Programátor

PHP Programátor

Náplň práce

Tvorba nových částí systémů a webových stránek.
Testování a integrace produktů.

Požadavky

Schopnost pracovat nezávisle a v týmu.
Spolupráce s kolegy při řešení problémů.

Znalost PHP + MySQL databází.
HTML, CSS, javascript.
Pracovní znalost angličtiny.
Spolehlivost, pečlivost, iniciativa.

Nabízíme

Různorodou práci, seberealizaci, přátelské prostředí.
Účast na zajímavých mezinárodních projektech - například nestforms.com.
Flexibilní pracovní doba.
Plný nebo částečný úvazek - nástup možný ihned
Po zapracování možnost home-office.

Další informace

Jsme česká společnost sídlící v Pardubicích, která velmi úzce spolupracuje se sesterskou společností Nest Design v Irsku. Již více než deset let vyvíjíme vlastní webové produkty a služby, včetně mobilních aplikací.

Do našeho týmu hledáme zkušeného vývojáře PHP, který se chce podílet na zajímavých projektech mezinárodního charakteru.

Informace o pozici

  • Tvář Webu s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Zkušené programátory ale zaučíme i absolventy nebo studenty s velkým zájmem o programování
  • Místo pracoviště: Jiráskova 29, Pardubice