Nabídka práce > UX Designer

UX Designer

Náplň práce

Chceš mít na starost celý ekosystém aplikací (web, mobilní zařízení, SmartTV či set top box), které mají za úkol jediné - přinést divákovi příjemný televizní zážitek? Slova jako prototypování, mapování či analýza ti nejsou cizí?

Co budeš dělat?
- Budeš tvořit prototypy v prototypovacích nástrojích.
- Budeš tvořit zadání pro grafika a programátory.
- Budeš koordinovat projekty s různými členy týmu.
- Budeš analyzovat data z různých nástrojů, zejm. Google analytics.
- Budeš provádět uživatelský výzkum.
- Budeš udržovat konzistenci ovládání a návrhů.

Požadavky

Co bys měl/a umět nebo mít?
- Alespoň nějakou zkušenost s navrhováním aplikací a webů,
- anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Nabízíme

Co Ti za to nabídneme?
- práci na velice zajímavých projektech v nekorporátním prostředí,
- mladý a přátelský kolektiv,
- fexibilní pracovní dobu,
- hafo benefitů:
- stravenky
- flexipasy
- sickdays
- mobil s neomezeným voláním
- počítač / notebook dle výběru
- občerstvení na pracovišti
- firemní akce a teambuildingy
- možnost sledovat TV v práci ; )

Další informace

V případě, že Tě naše nabídka práce zaujala, tak nám pošli:
Své CV + ukázky tvorby, odkaz na portfolio. Pokud práce nemůžete veřejně sdílet, můžete nám je ukázat až při pohovoru.

Forma pracovního poměru: HPP/DPP/OSVČ, částečný úvazek s možností pozdějšího navýšení

Budeme se těšit! :)

Informace o pozici

  • Sledovani TV
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Brno