Nabídka práce > Obsluha WINE & BEER baru

Obsluha WINE & BEER baru

Náplň práce

obsluha hostů wine baru, prodej vína a delikates, péče o zboží a prodejnu, objednávky a příjem zboží, vyřizování internetových objednávek, pomoc při řízených degustacích a dalších akcích

Požadavky

Hledáme samostatného, zodpovědného a komunikativního člověka s kladným vztahem k vínu.
Alespoň základní orientaci ve víně (případně sommelierský kurz) či praxi v gastronomii vítáme.
Základní znalost angličtiny, práce na PC.
Dále požadujeme čistý trestní rejstřík.

Nabízíme

Nabízíme samostatnou práci v příjemném prostředí moderní vinotéky v Karlíně. Pokud vás víno baví, hodně se o něm u nás naučíte. Nabízíme zaměstatnecké slevy a možnost dalšího vzdělávání v oboru vína.

Další informace

Pracovní doba po-pá: 15.30-0.00 hodin (dle potřeby)

Informace o pozici

  • CELLARIUS
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: vinné nadšence
  • Místo pracoviště: Karlínské náměstí 5, Praha 8