Nabídka práce > Právní asistent

Právní asistent

Náplň práce

Advokátní kancelář Mrázik & spol. se sídlem pobočky v Praze 4 hledá do svého týmu studenta nebo studentku alespoň druhého ročníku právnické fakulty na pozici paralegal k získání zkušeností ve všech odvětvích práva a zejména práva obchodního a občanského. Náplň práce nabízené pozice obsahuje vypracování rešerší a zpracování jednodušších právních úkonů. Požadujeme ochotu pracovat a učit se novým věcem, pečlivost, spolehlivost. Nabízíme práci v mladém kolektivu s možností přizpůsobit pracovní dobu školním povinnostem. Při oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce. Finanční odměna dohodou na osobní schůzce. Nástup možný nejlépe ihned. V případě zájmu životopisy zasílejte na emailovou adresu: alice.mrazikova@akmrazik.cz

Požadavky

Požadujeme ochotu pracovat a učit se novým věcem, pečlivost, spolehlivost.

Nabízíme

Nabízíme práci v mladém kolektivu s možností přizpůsobit pracovní dobu školním povinnostem. Při oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce. Finanční odměna dohodou na osobní schůzce.

Informace o pozici

  • AK Mrázik
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Právní služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 120 Kč/h (dohoda možná)
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Lomnického 1705/5