Nabídka práce > PŘIJMU ŘIDIČE sk.C, C+E Ostrava-Svinov

PŘIJMU ŘIDIČE sk.C, C+E Ostrava-Svinov

Náplň práce

Přijmeme ihned řidiče na nákladní vozidlo, na nákladní vozidlo s HR / Jeřábnický a vazačský průkaz není podmínkou-zaškolíme a zaučíme. Náplní práce je přeprava stavebních kontejnerů, lešení, stavebních materiálu atd.

Požadavky

Požadujeme:řidičský průkaz sk.C+E, profesní průkaz, psychotesty, čistý trestní rejstřík, výpis z bodového systému, časovou flexibilitu, jezdí se PO-PÁ a občas víkendy, dobrý zdravotní stav, samostatnost, zodpovědnost, výborné řidičské schopnosti na profesionální úrovni.
*ŘIDIČE SE SKUTEČNÝM ZÁJMEM O TUTO PRÁCI*

Nabízíme

NABÍZÍME - čistá mzda 30 000 Kč
Dále nabízíme : rozmanitou práci, odborné zaškolení + školení řidičů, zajímavé platové ohodnocení + odměny a bonusy, stravenky

Další informace

Podrobné informace, zaslání životopisu a dohoda schůzky na tel.čísle 731501230 p. Nemergutová ostrava@autodopravasykora.cz www.autodopravasykora.cz

Informace o pozici

  • Autodoprava Sýkora
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: ne
  • Plat: 30000 kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ostrava