Nabídka práce > Kouč/ konzultant výpomoc Olomouc

Kouč/ konzultant výpomoc Olomouc

Náplň práce

Hledám 3 schopné lidi, pro které je zdravý aktivní styl koníčkem - baví je sport, zajímá zdravá životospráva, případně péče o pleť pro výpomoc v centru jako kouč aktivního životního stylu.

Jedná se o dlouhodobou spolupráci s možností flexibilního přizpůsobení pracovní doby.
Zaškolení na pobočce v Olomouci + online.
Pozice je vhodná jak pro studenty, rodiče na MD i pracující lidi, kteří hledají přivýdělek ke své práci.

Požadavky

Požaduji: věk 22 - 50 let, zájem o obor, ochotu učit se nové věci, spolehlivost, aktivní přístup k práci, odpracovat min. 8 hodin týdně.

Nabízíme

Nabízím: flexibilní pracovní dobu (avšak min. 8 hod týdně), zaškolení a zácvik zdarma, možnost osobního i karierního růstu, výborný kolektiv.

Informace o pozici

  • Viol Přichystalová - studio FIT
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Brigáda