Nabídka práce > Psycholog

Psycholog

Náplň práce

Mojra.cz je první online psychologická poradna v naší republice, která poskytuje psychologické poradenství pro klienty přes Skype, WhatsApp a Viber, či formou telefonních hovorů. Nabízíme psychologům možnost přivydělat si z pohodlí domova společně s komplexní péčí. Zajištujeme veškerou administraci, reklamu, objednávkový kalendář. Pokud tedy máte zájem o další příjem do rodinného rozpočtu, neváhejte a napište nám.
Jde o poskytování psychologického poradenství a terapie prostřednictvím hovorů po Skypu, WhatsAppu, Viberu a telefonu.

Požadavky

VŠ vzdělání, jednooborová psychologie
sebezkušenostní výcvik výhodou
chuť učit se novým věcem
flexibilitu
základní znalost práce s PC a smartphonem

Nabízíme

práci z pohodlí domova
zajímavé finanční ohodnocení
práci v dynamicky rozvíjejícím se kolektivu
možnost přizpůsobení pracovní doby

Informace o pozici

  • www.mojra.cz
  • Středočeský kraj
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: český
  • Plat: 1000-30000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: absolventy, MD, důchodce
  • Místo pracoviště: z domova