Nabídka práce > Obsluha atrakcí

Obsluha atrakcí

Náplň práce

Vyzvednutí atrakce na provozovně v Hlubočkách. Odjezd na místo akce (bude se jednat vždy o olomoucký kraj), následuje velice jednoduchá instalace atrakce konkrétně skákacího hradu. Po celou dobu akce obsluha atrakcí dohlíží na bezpečný a plynulý chod na atrakcích. Po ukončení akce přichází na řadu sbalení atrakce a odvoz zpět do Hluboček. Vždy Vám dopředu zavoláme, zda budete mít čas a o akci zájem. Tyto akce jsou typu obecních slavností, rodinné akce, firemní akce, akce mateřských školek či škol. Na akce se jezdí převážně pátky a víkendy.

Požadavky

- plnoletost
- Řidičský průkaz sk.B
- vlastní automobil výhodou
- smysl pro odpovědnost
- trestní bezúhonnost

Nabízíme

- plat 100Kč/hodina
- práce v příjemném rodinném kolektivu
- je na Vás, zda možnosti přivýdělku využijete či nikoliv
- možnost dlouhodobé spolupráce a s tím i navýšení mzdy

Další informace

Můžete se podívat na naše webové stránky www.bezvaatrakce.cz, nebo nás kontaktujte přes email, kde uveďte Vaše mobilní číslo, a v co nejkratší době se Vám ozveme.

Informace o pozici

  • Bezva Atrakce
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 100Kč/hodina
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Hlubočky