Nabídka práce > Webová/datová analýza - práce z domova 160 -200Kč/h

Webová/datová analýza - práce z domova 160 -200Kč/h

Náplň práce

Pro přední IT společnost hledáme pracovníky na dlouhodobý projekt zaměřený na analýzu a zpracování webových dat.

Náplň práce:

  • analýza přidělených dat

  • zpracování dat dle požadavku zaměstnavatele

  • vytváření pattern

  • komunikace se supervizorem

NABÍZÍME

  • flexibilní pracovní doba

  • práce na 25h týdně

  • nástupní mzda 160Kč/h (po zapracování až 200Kč/h)

  • po zaškolení práce z domova (home-office)

  • práce pro prestižní IT firmu

  • v případě oboustranné spokojenosti - dlouhodobá spolupráce

POŽADAVKY

  • ideálně student nebo absolvent VŚ (ČVUT/MFF..)

  • znalost datové analýzy výhodou nikoliv podmínkou

  • analytické a logické myšlení

  • porozumění množinovým a logickým operacím

  • orientace v technologickém fungování webovch stránek (HTML,JavaSricpt)

  • znalost struktury URL (význam jednotlivých složek)

  • základní znalost databází (SQL,Oracle)

  • samostatnost, preciznost

  • vlastní notebook/PC s připojením velkou výhodou

  • nástup co nejdříve

  • možnost, v případě potřeby) přijít do sídla společnosti nebo se zúčastnit videokonference

  • možnost pracovat 25 týdně

  • pečlivost

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 160-200
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha