Nabídka práce > Asistent/ka - 3xtýdně - 125Kč/h - týdennní vyplácení - P9

Asistent/ka - 3xtýdně - 125Kč/h - týdennní vyplácení - P9

Náplň práce

Pro našeho klienta, významnou společnost zabývající se zajištěním bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, hledáme vhodné kandidáty na pozici  ASISTENT/KA.

Jedná se spolupráci min.do konce roku! Na pozici proběhne jednoduché výběrové řízení a posouzení profesní způsobilosti.

Náplň práce:

- práce na PC (MS Office - Excel, Word, Outlook)

- zpracování e-mailové korespondence

- práce se CRM (proběhne zaškolení)

- zadávání smluv

- odbavení příchozích hovorů

Požadavky:

- min. středoškolské vzdělání s maturitou

- uživatelská znalost práce s PC (MS Office)

- předchozí praxe v administrativě podmínkou

- organizační a komunikační schopnosti, pečlivost

- samostatnost, zodpovědnost, schopnost učit se novým věcem

- řidičský průkaz - aktivní řidič velkou výhodou

- možnost docházet 2-3xtýdně vždy 8-17h, dlouhodobě - podmínkou

Nabízíme:

- mzda 125Kč/h hrubého

- týdenní vyplácení

- v případě oboustranné spokojenosti jistá spolupráce do konce roku 2018

- dobrá dopravní dostupnost

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 125
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 9