Nabídka práce > Vychovatelé na školy v přírodě

Vychovatelé na školy v přírodě

Náplň práce

- zodpovědnost za děti ve svěřené třídě během odpoledního a večerního programu (cca 14:30 - 21:00)
(dohled na zdravotní stav, hygienu, oblečení, stravování, pitný režim)
- příprava programu a aktivní účast při samotné realizaci (hry, výlety atp.)
- podpora učitele dle vzájemné dohody

Požadavky

- zodpovědnost, vyzrálost, čestnost a snahu
- výhodou alespoň minimální zkušenost s prací s dětmi (např. hlídání sourozenců, vedení kroužků apod. )
- kladný vztah k dětem a pořádku
- účast nejlépe alespoň na dvou školách v přírodě v následujících termínech:
Plasy: 4. - 11. 5., 11. - 18. 5., 18. - 25. 5., 25. 5. - 1. 6., 1. - 8. 6., 8. - 15. 6., 15. - 22. 6., 22. - 28. 6. (některé turnusy jsou i zkrácené - jen pondělí - pátek)
Lubenec: 10. - 17. 5., 17. - 24. 5., 24. - 31. 5., 31. 5. - 7. 6., 7. - 14. 6., 14. - 21. 6. a 21. - 28. 6. (některé turnusy jsou i zkrácené - jen neděle - čtvrtek)
- účast na seznamovacím víkendu (pobyt a stravu hradíme my)

Nabízíme

- potvrzení praxe nejen pro studenty pedagogických škol
- možnost stát se vedoucím na našich letních táborech v případě oboustranné spokojenosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- další odměnu, která se zvyšuje s každým následujícím absolvovaným turnusem (tj. čím víc akcí s námi absolvujete, tím více peněz jako bonus dostanete)
- hlavně také velkou porci zábavy!
- férové jednání ryze české firmy + plně placenou stravu a ubytování
- pomocnou ruku a možnost získat nové kamarády :)

Další informace

Pokud jsme Vás zaujali, pošlete nám prosím životopis na haul@haul.cz a my Vás budeme kontaktovat do 2 pracovních dnů. Osobní setkání by proběhlo s vedoucím Markem, se kterým se můžete dohodnout na detailech.

V rámci oboustranného poznání počítejte prosím s tím, že si vybrané uchazeče dovolíme pozvat na náš seznamovací víkend. Tam se setkávají vybraní uchazeči s našimi stávajícími vychovateli a vedením, než si finálně plácnou. Více informací pošleme do mailu. Je to zkrátka ideální možnost sladit noty.

Informace o pozici

  • Agentura HAUL
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 3300 - 4600
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Plasy u Plzně, Lubenec