Nabídka práce > Specialista - stavební technik - dozor, správa dokumentačního fondu

Specialista - stavební technik - dozor, správa dokumentačního fondu

Náplň práce

příprava plánu a jeho vyhodnocování
zajišťování oprav a rekonstrukcí
sledování technického stavu objektů
vedení agendy správy nemovitostí

Požadavky

vzdělání SŠ, VŠ
odborné stavební znalosti a znalosti technických zařízení budov
orientace ve stavebním právu
znalost vyhodnocování efektivnosti vynaložených prostředků
organizační a komunikační schopnosti
znalost práce na PC (word, excel)
řidičský průkaz A (pracovní cesty v rámci ČR)

Nabízíme

pracovní poměr na dobu neurčitou
základní mzda 30 000,- Kč + odměny
možnost odborného růstu
zaměstnanecké sociální výhody, pět týdnů dovolené
nástup možný od 1.5. 2018

Další informace

Písemné přihlášky se stručným životopisem a přehledem dosavadní praxe zašlete nejpozději do 23. února 2018
na adresu: Odborový svaz KOVO, nám. W. Churchilla 2, 130 00 Praha 3 – Žižkov nebo na e-mail:
komarek.pavel@cmkos.cz
Bližší informace: na tel. čísle: 602 752 122 Ing. Pavel Komárek. Vybraní uchazeči budou pozváni k dalšímu jednání. Se všemi poskytnutými osobními údaji bude nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., o ochraně osobních
údajů, ve znění posledních změn a doplňků.

Informace o pozici

  • Odborový svaz KOVO
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 30000 Kč + odměny
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: nám. W. Churchilla 2, Praha 3