Nabídka práce > Přivýdělek z domova při zaměstnání či studiu

Přivýdělek z domova při zaměstnání či studiu

Náplň práce

Nabízíme možnost přivýdělku s pružnou pracovní dobou v oboru výživy, péče o pleť a zdravého životního stylu. Hledáme do našeho týmu spolupracovníky, které baví týmová práce, práce s lidmi, zajímají se o zdravý životní styl a rádi pomáhají druhým.
Díky flexibilitě lze vykonávat při zaměstnání, mateřské dovolené či studiu.

Požadavky

věk min. 18 let
ochota učit se novým věcem
komunikativnost
spolehlivost a vytrvalost
schopnost samostatné činnosti
zodpovědný a seriózní přístup k práci
příjemné vystupování
zájem o oblast výživy a zdravý životní styl

Nabízíme

vedlejší činnost 2-3 hod. denně, příjem 8-12 tis.
zázemí zavedené a prosperující obchodně poradenské firmy
využití počítače a internetu
práci vykonávanou z domova = flexibilní pracovní doba
uplatnění pro muže i ženy
odpovídající zaškolení a další osobní rozvoj
možnost finančního a kariérního růstu
později možná i hlavní činnost s výborným finančním ohodnocením
dlouhodobý přivýdělek
firemní benefity (odměny za dobře odvedenou práci)

Informace o pozici

  • Diana Podškubková
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština, slovenština
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: na mateřské a rodičovské dovolené