Nabídka práce > SKLADOVÝ OPERÁTOR / SKLADNÍK

SKLADOVÝ OPERÁTOR / SKLADNÍK

Náplň práce

Manipulace se zbožím pomocí paletového vozíku
Balení zboží
Vedení skladových zásob a další pomocné skladové práce
Rozvozy zboží zákazníkům po ČR.
Vykládky kamionů, kontrola zboží a příjem do systému
Vychystávání zboží dle výdejek a příprava jednotlivých zakázek k expedici
Nakládka expedovaného zboží
Úklid ve skladových prostorách

Požadavky

zodpovědnost
spolehlivost a pečlivost
řidičský průkaz sk. B
flexibilita
ochota učit se novým věcem a ochota pracovat.
Zkušenost s prací se čtečkou čárových kódů výhodou, nikoli podmínkou
Trestní bezúhonnost

Nabízíme

příjemné pracovní prostředí a kolektiv
velmi dobré mzdové ohodnocení a motivační bonus dle plnění individuálních výsledků na měsíční bázi.
Možnost podílet se na rozvoji a růstu společnosti
Slevy na veškerý sortiment

Informace o pozici

  • Luboš Kosinka
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 15000-18000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Jaroměř