Nabídka práce > Obchodní manažer/ka - Manažer obchodního týmu

Obchodní manažer/ka - Manažer obchodního týmu

Náplň práce

- Zodpovědnost za obchodní výsledky vašeho týmu.
- Vedení, motivace a controlling týmu obchodníků - telesales a i obchodníci v terénu.
- Rozvoj a rozšíření obchodního oddělení ve spolupráci s personálním oddělením - především regionální obchodníci.
- Aktivní participace na procesním i organizačním rozvoji obchodního oddělení - být schopen nastavit procesy, správné fungování....
- Naplňování obchodní strategie a případné návrhy na změny.
- Produktový management ve spolupráci s marketingovým oddělením.
- Kontrola a dohled nad správným vytvářením akcí a to především z obchodního a prodejního hlediska.
- Plánování, organizování a realizování školení pro stávající i nově nastupující obchodníky ve spolupráci s dalšími členy týmu
- Dohled nad plněním aktivit, hovorů, nastavených plánů u jednotlivých obchodníků.
- Administrativa spojená s obchodním oddělením.
- Reporting výkonnému řediteli a úzká spolupráce s ním.

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání.
- Praxe na manažerské pozici min. 5 let - zkušenost s vedením týmu obchodníků, nastavování procesů...atd.
- Schopnost vést a motivovat svěřený tým.
- Orientace na čísla a výborný timemanagement.
- Pozitivní a dynamickou osobnost - nehledáme manažera, který sedí celý den za počítačem. Chceme drive a šťávu, -
která nesmí v businessu chybět.
- Výborné komunikační a prezentační dovednosti.
- Schopnost prosadit si svůj vlastní názor.
- Obchodního a týmového ducha, přirozenou autoritu.
- Analytické myšlení a selský rozum.

Nabízíme

- Zázemí stabilní české společnosti s moderním pracovním prostředím v blízkosti centra.
- U nás nečekejte korporátní prostředí, jsme hyper a tak vypadají i naše procesy.
- Práci v přátelském a neustále se rozvíjejícím kolektivu, kde jsme zvyklí na upřímnost a férové jednání.
- Zajímavou pracovní příležitost s možností seberealizace v oblasti rozvoje vlastního obchodního týmu a možností samostatného plánování své práce.
- Pravidelné vzdělávání a rozšiřování dovedností v oblasti obchodu, slevového businessu a internetového marketingu.
- Výše mzdy se bude odvíjet od výsledků vašeho týmu. Skládá se z fixní složky a osobního ohodnocení.
- Benefity v podobě Cafeteria systému – vstupenky na kulturu a výstavy, gastro, fitness či wellness v hodnotě až 42 000,-/rok.
- Na této pozici je také možnost služebního vozidla, které můžete využívat i k soukromým účelům…notebook a mobilní telefon bereme jako samozřejmost.
- Víme, že pro dobře odvedenou práci je důležitý také odpočinek, proto u nás máme relax zónu, letní terasu, kávu a pitný režim zdarma.
- Velmi oblíbené jsou u nás také firemní akce, kde se snažíme neustále stmelovat kolektiv.
Nástup IHNED.

Informace o pozici

  • HyperMedia, a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Doudblebská 1699, Praha 4