Nabídka práce > Obchodník/specialista programatické reklamy

Obchodník/specialista programatické reklamy

Náplň práce

- Prodej reklamy napříč celým českým internetem - budeš mít neomezené možnosti a hlavně budeš prodávat službu, která dává opravdu smysl.
- Prodejem to však nekončí, tvým úkolem bude také poskytnout konzultaci klientovi a naplánovat s ním nejvhodnější reklamní kampaň. S programatickou reklamou můžeš přesně cílit na konkrétní skupinu uživatelů.
- Své klienty si budeš vybírat sám, můžeš si vybrat z různých oborů ať už je ti blízké třeba auto-moto, reality nebo třeba pejskové a kočičky:).
- Když už si svého klienta pracně získáš, je potřeba si ho také hýčkat a pečovat o něj, neminou tě tedy kromě akvizičních hovorů také hovory servisní.
- Je pro nás totiž velmi důležité, abys udržoval pravidelný kontakt s klientem a stal se pro něj tím nejlepším obchodním partnerem na trhu, ke kterému se vždy s důvěrou vrátí.

Požadavky

- Zkušenosti s obchodem a prodejem - velkou výhodou je telesales prodej. Každopádně nečekej u nás call centrum, během dne provoláte, tak maximálně 2 hoďky.
- Dále je pro nás důležitý zápal a chtění se něco nového naučit. Pro začátek je fajn, když budeš komunikativní, přátelský, budeš učenlivý a práce tě bude bavit a naplňovat.
- Na kandidátech velice oceňujeme loajalitu - chceme najít kolegy, kteří se u nás budou dlouhodobě rozvíjet a budou rádi chodit do práce.

Nabízíme

- Práci na hlavní pracovní poměr - nemusíš se tedy bát nějaký živnosťnáků, dohod apod....
- Přátelský kolektiv a příjemné, moderní pracovní prostředí ve skvělé lokalitě blízko centra.
- Obchod z pohodlí kanceláře – s klienty komunikujeme telefonicky a emailem.
- Fixní plat a velice zajímavý nezastropovaný provizní systém, který oceňuje nejen obchodní výsledky, ale také přístup k práci.
- Velmi dobré nástupní podmínky, které ti dodají potřebnou jistotu a podporu v začátcích.
- Stejně tak i psychickou podporu zejména během prvních měsíců – nebudeme tě hned na začátku „drtit“ kvůli obchodním výsledkům, víme, že to chce nejen čas, ale také pomoc od našich kolegů.
- Možnost kariérního růstu – rozhodně tě nebudeme omezovat, může tě čekat i krásné místečko třeba v accountském oddělení.
- Práci ve firmě, která je tak akorát veliká – poskytuje jistotu silného hráče na trhu, ale zároveň pružnost a možnost rychlé domluvy.
- Benefity v podobě Cafeteria systému v hodnotě 24 000 Kč/rok – pobyty, wellness víkendy, vstupenky na kulturní akce, vouchery na večeře, masáže atd.
- Relax zónu a letní terasu, kde pořádáme třeba grilovačky:)
- Kávu a pitný režim zdarma - je nám jasné, že při obchodničině je ten kofein občas potřeba.
- Firemní akce a týmové soutěže, které jsou pro obchodníky velkou motivací a zábavou.

Informace o pozici

  • HyperMedia, a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Management, Marketing, média a reklama, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek