Nabídka práce > Administrativní pracovník

Administrativní pracovník

Náplň práce

Společnost KONREO, v.o.s., IČO 04706498, sídlem Jana Nečase 1343/29, Žabovřesky, 616 00 Brno, insolvenční správce se zvláštním povolením, vypisuje výběrové řízení na pozici administrativní pracovník.

Požadavky

Požadujeme:

• SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
• Komunikativnost, příjemné vystupování
• Samostatnost
• Pečlivost
• Zodpovědnost
• Vysoké pracovní nasazení
• Dobrá uživatelská znalost programů Microsoft Office a datové schránky
• Znalost práce s kancelářskou technikou
• Znalost práce v administrativě výhodou

Nabízíme

Nabízíme

• Nadstandardní finanční ohodnocení+ bonusy
• Stabilní zázemí silné společnosti spravující přes 1000 insolvenčních případů
• Možnost dalšího kariérního růstu
• Příjemné pracovní prostředí (kolektiv čítající 25 lidí a neustále se rozrůstající)
• Zajímavé zaměstnanecké benefity (po zkušební době: strava – 6 chodů denně - placené zaměstnavatelem, spolufinancování studia, notebook, úhrada dalšího vzdělávání – semináře, konference, školení)
• Nástup možný ihned

Další informace

Zájemci o pracovní pozici nechť zašlou své životopisy spolu s motivačními dopisy na emailovou adresu privarova@konreo.cz.

Informace o pozici

  • KONREO, v.o.s.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Jana Nečase 1343/29, Žabovřesky, 616 00 Brno