Nabídka práce > Chůva s Aj na plný úvazek Praha 2

Chůva s Aj na plný úvazek Praha 2

Náplň práce

Hledáme chůvu ke 3 dětem ve věku 1.5-4.5 roku na Prahu 2 Vinohrady. Náplní práce je celková péče o děti, doprovod do školky a lehká výpomoc v domácnosti - 40 hodin týdně dle potřeby rodiny.

Požadavky

Nutná znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, doprovod rodiny na dovolenou (4x do roka v rozmezí týden - měsíc), časová flexibilita, řidičský průkaz B, příjemné vystupování, krásný vztah k dětem, předchozí zkušenosti na pozici chůva

Nabízíme

dlouhodobou spolupráci, plat od 28 000/měsíc a příplatky za doprovody na dovolenou a přesčasy

Další informace

nutná časová flexibilita - pracovní doba 40 hodin týdně dle potřeby rodiny - odpoledne, občas i o víkendu či večerní hlídání dětí, doprovod na dovolenou. Anglický jazyk nutný pro komunikaci na dovolené či otcem dětí

Informace o pozici

  • BIBO s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: anglický
  • Plat: 28 000 - 32 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příplatky za doprovody na dovolenou nebo přesčasy
  • Vhodné pro: absolventy, důchodce, OSVČ
  • Místo pracoviště: Praha 2