Nabídka práce > Asistent/ka eshopu s mobilním příslušenstvím.

Asistent/ka eshopu s mobilním příslušenstvím.

Náplň práce

Balení balíčků a pomoc s chodem eshopu. Je třeba docházet každý všední den dopoledně. Balení probíhá vždy v dopoledních hodinách (cca 8-12 hod). Odměna 100–120 Kč/h. Preferujeme pracovníka na DPP nebo IČO (ale záleží na domluvě).

Požadavky

Nutností je 100% spolehlivost, pečlivost a dochvilnost
Dobrá komunikace, příjemné vystupování
Flexibilita
Dobrá orientace v oblasti mobilních telefonů a příslušenství výhodou.

Nabízíme

Práce na částečný úvazek
Příjemný kolektiv
Možnost práce na DPP, DPČ, IČO (po domluvě)

Další informace

V případě zájmu pošlete CV s motivačním dopisem. Brno-Lesná, Okružní 29a.

Informace o pozici

  • Independ s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: studenty dálkového studia
  • Místo pracoviště: Okružní 29a