Nabídka práce > Hledáme kreativního člena do týmu pro copywriting a PR

Hledáme kreativního člena do týmu pro copywriting a PR

Náplň práce

Pozice: PR, copyvwiting a marketing
Úvazek: zkrácený nebo brigáda

Náplň práce:
• Aktivní zjišťování informací a podkladů pro psaní článků od IT techniků v sídle firmy
• Psaní článků na web a infomailů/newsletterů o činnosti firmy
• Vytváření grafických koláží
• Přidávání příspěvků na sociální sítě
• Vymyšlení nápadů na zviditelnění firmy

Požadavky

• Kreativita
• Orientace v IT světě – netřeba odborná znalost
• Vlastní organizace práce
• Perfektní český jazyk a vyjadřování
• Práce s PC a potřebnými programy
• Znalost sociálních sítí

Nabízíme

Většina práce možná z pohodlí domova, ale je třeba získávat podklady pro tvorbu v sídle firmy (návštěva jednou až dvakrát týdně).
K dispozici služební smartphone a PC v sídle firmy.
Ohodnocení dohodou, dle množství odvedené práce – za napsaný článek či infoemail, množství příspěvků a sociálních sítí.

Další informace

Pokud Vás pracovní pozice zaujala zašlete svůj životopis a motivační dopis na email: Zdenka.Prusova@netfox.cz

Informace o pozici

  • Netfox s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: úkonově za množství článk/příspěvků
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: práce z domova, smartphone
  • Vhodné pro: studenty, maminky na mateřské dovolené
  • Místo pracoviště: Koněvova 65/2755, 130 00 Praha 3