Nabídka práce > Booking agent

Booking agent

Náplň práce

Hledáme nového kolegu, který by se do budoucna rád profiloval jako skvělý booking agent. Hledáme někoho, kdo má rád svět muziky, někoho, kdo má marketingové přemýšlení a obchodní talent. Nástup možný v podstatě ihned. Zkušenosti s bookingem či zastupováním jiného hudebního projektu a produkcí budou při jednání určitě výhodou.

Požadavky

V případě zájmu o tuto práci pošlete mail s předmětem: " Booking agent Joe's Garage " na adresu: booking@agenturajg.cz

Nabízíme

Co nabízíme? Poloviční/plný úvazek, zázemí, tým, letité zkušenosti i kontakty a zapojení do dalších zajímavých hudebních aktivit.

Další informace

Zastupujeme pro ČR různé tuzemské i zahraniční kapely a hledáme pro ně příležitosti koncertování zejména v ČR, občas i za hranicemi.

Informace o pozici

  • JOE'S GARAGE LIVE s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Kultura a umění,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Praha 6