Nabídka práce > Obchodní zástupce pro TEĎ! Divadlo

Obchodní zástupce pro TEĎ! Divadlo

Náplň práce

Vaší náplní práce je prodávat zájezdy našich divadelních pohádek a komedií po Praze a celé České republice. Jedná se o oslovování firem, obecních úřadů, kulturních domů a škol a připravování nabídek pro tyto instituce. Součinnost s producentem při plánování a organizování zájezdů.

Požadavky

Skvělé komunikační a obchodní schopnosti, vlastní síť kontaktů, uživatelské znalosti MS Office s důrazem na Power Point, odvaha, tah na branku a láska k divadlu

Nabízíme

Stanete se důležitou součástí týmu, v jehož středu jsou výrazné osobnosti českého divadla. Vy nám pomůžete růst a my Vás dle Vašeho výkonu odměníme.

Další informace

TEĎ! Divadlo je profesionální soubor a působí v Praze od roku 2012. Naše domovská scéna je Žižkovské divadlo Járy Cimrmana.

Informace o pozici

  • TEĎ! Divadlo
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Kultura a umění,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: provize z prodaných představení
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: mateřská dovolená
  • Místo pracoviště: Home office