Nabídka práce > Asistentka/administrativní pracovník

Asistentka/administrativní pracovník

Náplň práce

HLEDÁME na výpomoc v kanceláři milou, usměvavou a akční kolegyni! :)
Pokud na všechny následující otázky odpovíš ANO, tak jsi to právě TY, koho hledáme! :)
1, Máš skvělé organizační schopnosti?
2, Ráda jednáš s lidmi a ráda se na ně usmíváš?
3, Jsi zodpovědná a spolehlivá?
4, Jsi samostatná a pečlivá?
5, Říká ti něco Word, Excel a Outlook? :)
6, Umíš anglicky alespoň na komunikační úrovni?
7, Jsi akční, komunikativní, plná energie a nezkazíš žádnou srandu?
8, Umíš řešit problémy, aniž by ses z toho hroutila? :)
9, Chceš nám vypomáhat cca 4 hodiny denně na DPP nebo ŽL? (Pokud se osvědčíš a bude se ti u nás líbit, můžeme se časem domluvit i na HPP!)
Pokud jsi to opravdu TY, koho hledáme, tak pošli alespoň stručné CV (nemusí být žádné přehnaně oficiální, stačí nám pár základních údajů o tobě, hlavně vzdělání a praxe, na mail info@mkm.cz. Žádné zvláštní požadavky na vzdělání nemáme, pokud máš zdravý selský rozum, který umíš používat, tak to nám stačí! :) Když se nám budeš líbit, tak si tě pozveme na kafčo a trošku si tě proklepneme, jestli jsi nekecala :) Jo a nesmí ti vadit tykání, protože si tu všichni tykáme :)
Těšíme se na TEBE a na tvoji energii!
Tým MKM

Požadavky

viz výše

Nabízíme

Plat dohodou k oboustranné spokojenosti :)

  • JUDr. Pavlína Megová MKM Jazyková škola Překladatelská agentura
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk
  • Plat: Dohodou
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště: Brno