Nabídka práce > Pracovník v sociálních službách

Pracovník v sociálních službách

Náplň práce

Přijmeme pracovníka v sociálních službách na 1,0 úvazku. Požadujeme kurz Pracovníka v sociálních službách, praxe vítána. V naší péči jsou lidé s mentálním a kombinovaným postižením (dospívající a dospělí). Práce zahrnuje péči o klienta, naplňování individuálních plánů a podílení se na jejich tvorbě, aktivizační činnosti. Výtvarné a hudební dovednosti vítány. Požadujeme citlivý a empatický přístup k lidem s postižením, kolegialitu, flexibilitu, samostatnost a kreativitu, ochotu učit se novým věcem. Životopisy prosím zasílejte do 20. 4. 2018.
Zaměstnanecké výhody: Možnost dalšího vzdělávání, pravidelné supervize, příspěvek na stravování.

Požadavky

Požadujeme kurz Pracovníka v sociálních službách, praxe vítána.

Nabízíme

Informace o pozici

  • Dětské centrum Paprsek
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Státní zaměstnanci,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 18930
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Možnost dalšího vzdělávání, pravidelné supervize, příspěvek na stravování.
  • Místo pracoviště: DOZP Červený vrch, Alžírská 647/1, 160 00 Praha 6, DOZP Setkání, Veronské náměstí 596, Horní Měcholupy, Praha 15