Nabídka práce > Account manager HyperSlevy.cz - sekce zážitky

Account manager HyperSlevy.cz - sekce zážitky

Náplň práce

- Jednání s marketingovými manažery, řediteli, majiteli společností v segmentu zážitků, spoustu věcí se dá řešit po telefonu z pohodlí kanceláře, nicméně určitě bude potřeba i osobních schůzek.
- Akvizice klientů, vyjednávání podmínek a uzavírání dlouhodobé spolupráce.
- Budování obchodních vztahů a pravidelná péče o klienty.
- S klientem domluvíte slevovou akci, která ho zviditelní a dodá nové zákazníky. Prodáváte tak naši službu, která klientovi přinese užitek a vydělá mu.
- Konzultační činnost, být rádcem pro klienty.
- Spolupráce s dalšími členy týmu.
- Reporting a práce s interním systémem.

Požadavky

- Zkušenosti na obchodní pozici.
- Znalost postupu při jednání s většími klienty.
- Zkušenost s vyhledáváním nových klientů a jejich akvizicí.
- Znalost slevového businessu - velkou výhodou.
- Znalost anglického nebo německého jazyka je výhodou v případě, že budete chtít jednat i se zahraničními klienty.
- Velkou výhodou orientace v oblasti zážitků.
- Vysoké pracovní nasazení a proaktivní přístup k práci – určitě oceníme nové nápady.
- Tah na branku, cílevědomost, dotahování úkolů.
- Odolnost vůči stresu.
- Reprezentativní vystupování, schopnost vyjednávat a argumentovat.
- Samostatnost a velmi dobrý timemanagement.

Nabízíme

- Možnost ovlivnit si svou výplatu, máme hodně zajímavé provizní podmínky, nemáme je zastropované.
- Dynamické a přátelské prostředí, moderně vybavené pracoviště.
- Úzká spolupráce s obchodní manažerkou.
- Zázemí stabilní společnosti se spokojenými klienty i zákazníky, jsme dvojkou ve slevovém businesse.
- Průběžné vzdělávání v oblasti internetového marketingu, prodejních dovedností a znalostí produktů.
- Benefity v podobě Cafeteria systému v hodnotě 24 000 Kč/rok (vstupenky na veletrhy, sport, wellness pobyty, cestování…).
- Celofiremní akce a teambuildingy.

Informace o pozici

  • HyperMedia, a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování, Marketing, média a reklama, Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Doudlebská 1699, Praha 4